Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Líšeň

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brně-Líšni a kandidátech ČSSD za Brno-Líšeň.

 


 

V Líšni vznikne sportovní centrum pro všechny generace

Pá 09.08.2013 13:50

Brno – Město vyhlásilo výběrové řízení a hledá firmu, která vybuduje nové sportovní centrum při Základní škole Novolíšeňská v městské části Líšeň. Zahájení zadávacího řízení na podlimitní veřejnou zakázku na stavební práce „ZŠ Novolíšeňská – Sportovní centrum pro všechny generace“ schválila rada společně s primátorem Romanem Onderkou.

V lokalitě Základní školy Novolíšeňská se sportovci dočkají přístavby ke stávající budově tělocvičny, ve které bude cvičební sál, šatny a hygienické zázemí. Dále budou modernizována dvě venkovní hřiště na volejbal, samostatné hřiště na plážový volejbal a futsalové hřiště. Předpokládaná cena přístavby 11.569.449 korun bez DPH.

„V Líšni je naplánováno Sportovní centrum pro všechny generace“. Jeho cílem je výrazné zlepšení a zdokonalení výuky tělesné výchovy ve sportovních třídách i klasických hodinách, ve školní družině a také při využití volného času žáků mimo vyučování. Ke zkvalitnění sportovního vyžití dojde také pro širokou veřejnost, neboť sportovní areál bude přístupný i pro mimoškolní aktivity,“ uvádí k projektu primátor Brna Roman Onderka.

Investiční akce bude spolufinancována z Regionálního operačního programu NUTS II Jihovýchod. Předpoklad zahájení investice je v letošním roce.